czwartek, 11 lutego 2016

Konkurs z "Amerykaaną"
Regulamin konkursu
1. Organizatorem konkursu jest blog panibookowska.blogspot.com.

2. Konkurs trwa od dziś, tj. 11 lutego,  do 18 lutego 2016, do godz. 23:59.

3. Rozwiązanie konkursu nastąpi najpóźniej do 21 lutego.

4. Aby konkurs był ważny, musi w nim wziąć udział co najmniej 10 osób.

5. Nagrodą w konkursie jest książka Chimamandy Ngozi Adichie „Amerykaana”.

6. Udział w konkursie polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie konkursowe i przesłaniu jej na adres pani.bookowska@gmail.com .

7. Zwycięzcą konkursu jest osoba, która udzieli najciekawszej, zdaniem organizatora, odpowiedzi na pytanie.

8. Informacja o rozstrzygnięciu konkursu pojawi się na Facebooku oraz zostanie wysłana do zwycięzcy na jego adres mailowy.

9. Zwycięzca konkursu ma 5 dni od daty ogłoszenia wyników na podanie organizatorowi danych do wysyłki. W przypadku braku informacji organizator daje sobie prawo do ponownego rozstrzygnięcia konkursu.

10. Adres do wysyłki musi znajdować się na terenie Polski.

 11. Nagroda zostanie wysłana do zwycięzcy w ciągu pięciu dni roboczych od daty otrzymania danych do przesyłki.Zadanie konkursowe
„Amerykaana” Chimamandy Ngozi Adichie to znakomita powieść, którą już dziś uznaje się za  jedną z najważniejszych powieści XXI wieku. W związku z tym moje pytanie konkursowe brzmi: Jaka inna powieść wydana w XXI wieku zasługuje na to, by dołączyć  do grona najważniejszych powieści XXI wieku? Proszę o krótkie uzasadnienie i przesłanie odpowiedzi na adres: pani.bookowska@gmail.com

Będzie mi miło, jeśli polubicie profil Bookowskiej na Facebooku oraz dołączycie do grona obserwatorów na Instagramie - nie jest to jednak warunek udziału w konkursie.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz